
Vilken outfit ska jag välja??
Freeedaaag!!
Snart dags för gala kära bloggläsare och vad är inte bättre en just det?
I morgon är det nämligen Damernas Världs Gudlknappengala och det ska bli riktigt kul.
Man får klä upp sig till tänderna och mingla med massor av roliga kreativa människor bli fotograferad av fotografer och dricka champagne. Låter inte så dumt ellerhur?
Här kommer några outfit förslag, säg gärna vad ni tycker.. Men jag tror att jag vet vilken det lutar åt.

It´s all in the details.

Älskar min ”shortsklänning”!

Ha nu en skön fredag så återkommer jag i morgon med allt skvaller från Guldknappengalan, ni vet vem som vann vad och vem som hånglade med vem och lite sånt 😉
Kram
Kul att få klä upp sig till tänderna… =) Vilket vi svenskar inte gör allt för ofta! Jag röstar absolut på den creme färgade shorts klänningen. Snygg och trendig med glamour.
Ha en fantastisk galakväll!
Den översta guldiga förstås! 😉 I den blir du kvällens snyggaste! 😉
Jag lägger nog också min röst på den översta guldfärgade. Hur som helst, du kommer att bli supersnygg! Kram Jess
http://annorlundaunderbara.wordpress.com/2013/08/23/skjut-ihjal-varandra/
Den översta vackra spetsklänningen! I den kommer du att glänsa:)
Den översta
Oavsett vad du väljer så kommer du att glänsa. Allt klär en skönhet. Om jag fick välja skulle jag ta shortsklänningen. Den är supersnygg.